Debbie przez 26 lat czekała, by spojrzeć prosto w oczy mężczyźnie, który postrzelił ją w twarz. To spotkanie miało nieoczekiwany finał

Czasem jedna chwila potrafi wywrócić człowiekowi świat do góry nogami.

Okres dorastania jest trudnym czasem. Młodzież buntuje się przeciwko obowiązującym zasadom i na każdym kroku chce udowadniać swą dorosłość. Dodatkowo wielu młodzieniaszków pragnie za wszelką cenę zaimponować innym. Niestety nierozważne zachowanie z młodości, może cieniem położyć się na całe życie.

W 1990 roku do grona niesfornej młodzieży należał Ian Manuel. Chłopak lubił się popisywać i zwracać uwagę innych. Wydawało mu się, że świat leży mu u stóp, a jego życie zawsze będzie intensywne, pasjonujące i ciekawe.

Niestety Ian przekreślił swoją szansę na świetlaną przyszłość, a zrobił to w momencie, gdy wraz ze swoim kolegą w wieku 13 lat ukradł pistolet. Podekscytowany faktem posiadania broni i zamroczony poczuciem władzy jaką daje, wymierzył ją w stronę przypadkowego przechodnia, którym była Debbie Baigrie.

Czy możliwe jest wybaczenie tak wielkiej krzywdy, jaką doznała Debbie? Po odpowiedź zapraszamy na kolejne strony artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : curioctopus.it, ijr.com

Reply