W kategorii głupie pomysły ten facet wygrałby wszystko. Nie próbujcie go naśladować!

Świat jest pełen wariatów, którzy robią głupie rzeczy. Głupota może wynikać z wielu kwestii: z niewiedzy, z braku doświadczenia albo być naturalną cechą człowieka. Czasem trudno to ocenić, jednak patrząc na „geniuszy” z internetu trudno nie oprzeć się wrażeniu, że oni po prostu lubią się głupio zachowywać.

Filmiki ukazujące nierozsądek, głupotę czy brawurę są dość popularne w sieci, więc nic dziwnego, że są ludzie, którzy na co dzień zajmują się  profesjonalnym kręceniem takich materiałów. Do bardziej znanych „osobistości” tego świata należy Deji Olatunji , mieszkaniec stolicy Wielkiej Brytanii. Mężczyzna nagrywa śmieszne filmy, gdzie pokazuje różne swoje wyskoki, kawały zrobione innych czy wyzwania, jakich się podjął. Niestety jedno z ostatnio zrealizowanych zadań należało do tych najgłupszych.


Filmiki Deji są bardzo chętnie oglądane przez internautów.

glupota-1


Oranżada w proszku to dla wielu osób smak dzieciństwa. W szkole podstawowej regułą było zjadanie proszku „na surowo”, bez rozpuszczania go w wodzie. Każdy kto tak robił wie, jak intensywnie oranżada potrafi musować w buzi i że może stać się przyczyną zatkania dróg oddechowych lub udławienia. Mała ilość proszku w ustach chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale zwiększenie dawki może być już niebezpieczne. Takiego wyzwania podjął się właśnie Deji, który wsypał do jamy ustnej aż trzy saszetki nierozpuszczonego napoju. Żeby było ciekawie, postanowił popić to gazowanym napojem, rozpuszczając tym samym proszek w ustach i przełyku. Efekt tego głupiego eksperymentu i reakcję mężczyzny na musowanie proszku, możecie zobaczyć na poniższym filmiku.

Naśladowanie takich ludzi może skończyć się źle.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply