Zwiedziła kilkanaście europejskich miast i w każdym zrobiła zdjęcie z protezą nogi w roli głównej. Internauci wprost oszaleli na punkcie tych fotografii

Ludziom, którzy mają poczucie humoru, żyje się znaczenie łatwiej.

W obliczu trudności człowiek może przyjąć dwa stanowiska: załamać się albo walczyć. Zdecydowanie lepiej jest obrać tą drugą drogę, a w mierzeniu się z kłopotami i przeciwnościami losu, niesamowicie pomaga dystans do samego siebie oraz świata, a także humorystyczne podejście.

Bez wątpienia niepełnosprawność wpływa na życie człowieka i to na wielu płaszczyznach. Choć często utrudnia codzienne funkcjonowanie, to nie musi stać się barierą nie do pokonania, która izoluje osobę niepełnosprawną od innych ludzi i zmusza ją do zaprzestania określonych aktywności.

Niepełnosprawność ruchowa bywa niekiedy sporą przeszkodą w podróżowaniu, ale nie powinna być powodem całkowitej rezygnacji z jeżdżenia na wycieczki i zwiedzania świata. Do takiego stanowiska przekonuje Devon Gallagher, której amputowano nogę.

Devon ma 23 lata i pochodzi z Filadelfii w Stanach Zjednoczonych. Niestety kobieta przyszła na świat z wrodzoną chorobą kości, w wyniku której w wieku 4 lat odjęto jej prawą nogę na wysokości kolana.

Wiele osób na miejscu Devon załamałoby się, ale ta dziewczyna nigdy nie miała zamiaru dopuścić do tego, by niepełnopoprawność zawładnęła jej życiem i ją ograniczała. Od zawsze robiła wszystko, by być samodzielną, dlatego tuż po ukończeniu college’u, zdecydowała się na szalone wakacje w Europie, z których przywiozła wyjątkowe zdjęcia.

Ta dziewczyna powinna być inspiracją dla wszystkich, których załamują przeciwności losu. Więcej jej wakacyjnych fotek znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : independent.ie, deadbees.net, facebook.com, wikipedia.org

Reply