Zwiedziła kilkanaście europejskich miast i w każdym zrobiła zdjęcie z protezą nogi w roli głównej. Internauci wprost oszaleli na punkcie tych fotografii

Devon w każdym odwiedzanym mieście wybierała jakieś kultowe i słynne miejsce, by zrobić sobie tam fotkę z protezą nogi w roli głównej. Na sztucznej kończynie wpisywała nazwę miasta i z cudownym uśmiechem pozowała do fotografii, pokazując niepełnosprawność jej nie ogranicza.

23-latka wakacyjne zdjęcia wrzuciła na portal Reddit. Fotki natychmiast skradły serca internautów, a ludzie podziwiają Devon za dystans do siebie i poczucie humoru. Jest dla nich przykładem, że tylko dzięki pozytywnemu nastawieniu zawsze można cieszyć się życiem, bez względu na kłody, jakie los rzuca nam pod nogi.

Rejs łódką w Budapeszcie, spacer po królewskich ogrodach we Wiedniu, przejażdżka rowerem po Amsterdamie – to tylko niektóre z aktywności, jakich podjęła się Devon podczas swoje odważnej wyprawy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : independent.ie, deadbees.net, facebook.com, wikipedia.org

Reply