Małżeństwo adoptowało dzieci, tylko po to, by wyłudzać pieniądze! Cała historia wyszła na jaw, gdy najstarsze miało dosyć kłamstw i wyjawiło prawdę

Dzieci, które trafiają do domów dziecka, nie mają łatwo, czują się skrzywdzone przez dorosłych i nie wiedzą, dlaczego tak się stało.

Czasami dzieci trafiają tam, bo ich bibliologiczni rodzice umierają czasami z powodu ich pijaństwa czy innych nałogów. Małe dzieci tracą poczucie bezpieczeństwa, czują się niepotrzebne, odtrącone. Ma to bardzo duży wpływ na ich życie. Część dzieci buduje potem swoje rodziny i nie powiela błędów swoich rodziców. Jednak spora część takich dzieci przez całe życie boryka się z problemami.

pexels-photo

 

Nie ma nic gorszego niż zawiedzione zaufanie i poczucie, że jest się niechcianym. Oczywiście pracownicy domów dziecka robią wszystko, co w ich mocy, by zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki, jednak to nie to samo. Dlatego, gdy dziecko wreszcie odnajduje dom, który chce je przyjąć, jest bardzo szczęśliwe. Wreszcie ma mamę i tatę, kawałek swojego miejsca i opiekę.

Niestety, jak pokazuje poniższa historia, nie zawsze takie historie kończą się szczęśliwie. Przekonała się o tym piątka dzieci, które zostały okrutnie wykorzystane przez opiekunów do zdobycia domu i pieniędzy. Na kolejnej stronie dowiesz się, co wymyślili opiekunowie dzieci.

3a6d9eca00000578-3940634-image-a-98_1479269636483

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply