Matka znalazła to w zabawce córki, do tej pory nie może uwierzyć, że ktoś dopuścił to do sprzedaży!

Dzieci są kuszone w sklepach mnóstwem zabawek. Zawsze znajdą coś, czego jeszcze nie mają i nie mogą bez tego żyć. Rodzice tłumaczą dzieciom, że wypłatę biorą raz w miesiącu i nie mają na to pieniędzy. Jednak czasami dzieci potrafią tak przekonać rodzica, że da się namówić na jakiś drobiazg. 

Dziecko jest szczęśliwe, rodzic ma trochę spokoju. Jednak na naiwności zawsze ktoś żeruje. Małe słodkie zabawki, potrafią w sobie kryć koszmarne wnętrze. Rodzice chcą ustrzec dzieci przed brutalnymi i okropnymi treściami, muszą być zatem bardzo czujni, bo nigdy nie wiadomo, gdzie kryje się zagrożenie.kids1


Przekonała się o tym Nicole Allen, która kupiła różową i słodką różdżkę swojej córce. Zabawka z lusterkiem spodobała się dziewczynce, mam rzuciła okiem na zabawkę i się zgodziła.  Dopiero w domu przyjrzała się zabawce i nie mogła uwierzyć w to, co widzi!

kids3


Różdżka, która miała być uroczą zabawką z melodyjką dla dziecka okazała się koszmarem. Nie wierzysz? Zobacz na następną stronę, a dowiesz się dlaczego matka była tak przerażona!

kids5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

2 komentarze

  1. Maru

Reply