Biednego ojca nie stać było na wycieczkę do Disneylandu. Wymyślił więc zamiennik, który podbił serca internautów!

O wyjeździe do Disneylandu marzą dzieciaki z całego świata. Jego popularność wiąże się z pięknymi bajkami Disneya, które zachwycają najmłodszych nawet z najodleglejszych zakątków kuli ziemskiej.

Jak na razie otwartych zostało tylko pięć takich parków rozrywki. Dwa znajdują się w Stanach Zjednoczonych, jeden we Francji, jeden w Japonii i jeden w Hongkongu. Każdy z nich zapewnia niezapomniane wrażenia, a ich głównymi atrakcjami są postacie z filmów Disneya, baśniowa architektura i przeróżne formy zabaw, m.in. kolejka górska.

Victor Peoro jest szczęśliwym i zaradnym ojcem z Hellertown w Pensylwanii. Bardzo kocha swoją malutką córeczkę i gdyby tylko mógł, podarowałby jej gwiazdkę z nieba. Nie jest zbyt majętny i nie stać go na wszystkie zachcianki córki, a jak wiadomo, maluchy mają teraz dość wygórowane wymagania. Ostatnio jego mała księżniczka wymarzyła sobie wycieczkę do Disneylandu, parku rozrywki ubóstwianego przez dzieci. Na terenie Stanów Zjednoczonych znajdują się aż dwa Disneylandy.

Pierwszy i zarazem najstarszy na świecie zlokalizowany jest niedaleko Anaheim w Kalifornii zaś drugi niedaleko Orlando na Florydzie. Koszt pobytu i dojazdu do parków jest dość duży i Victora nie było stać na taką wycieczkę, dlatego też wymyślił pewien zamiennik. Urządził prowizoryczny Disneyland we własnym domu! Jego córka koniecznie chciała się przejechać na słynnej kolejce górskiej, więc kreatywny tata wsadził ją do plastikowego pojemnika imitującego wagonik i przybliżył do telewizora. Na ekranie widoczna była przejażdżka kolejką, więc dziewczynka mogła przeżywać naprawdę niesamowite doznania.

Victor sterował pojemnikiem tak, aby dostarczyć małej, jak najwięcej emocji. Przechylał go i potrząsał nim za każdym razem, gdy wagonik skręcał lub gwałtownie opadał w dół. Dziewczynka była przeszczęśliwa. Internauci bardzo chętnie oglądali to radosne nagranie i wyrażali podziw dla pomysłowego Victora. Zasugerowali nawet, że powinien otrzymać tytuł Ojca Roku. Po jakimś czasie utworzono kampanię na GoFundMe, gdzie można wpłacać pieniądze na upragniony wyjazd tej rodziny do disnejowskiego parku rozrywki. Mamy nadzieję, że w końcu uda się zrealizować marzenie tej dziewczynki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply