15 najczęstszych powodów dlaczego faceci zdradzają i oszukują. Nr 12 naprawdę dołuje!

Związek to nie tylko wspaniałe i dobre dni. To jak para radzi sobie z konfliktami i kłopotami pokazuje, jak naprawdę się kochają. Wiadomo, ludzie są ze sobą i także się rozstają, ważne jest, jak do tego podejdą. Jeśli utknie się z jakiegoś powodu w związku z mężczyzną, który zdradza i oszukuje, to bardzo boli i rujnuje zaufanie w innych na całe życie. 

Najczęstszym pytaniem, jakie pada, gdy dowiadujemy się o zdradzie jest „Dlaczego?” Gdzie leży wina, że mężczyzna tak postąpił? Co takiego stało się, że z osoby, którą kochałeś, zmieniła się we wroga. Powody, które wymieniamy to nie lista usprawiedliwień dla takiego zachowania, ale może znając powód, łatwiej będzie odejść.


male


1. Niektórzy rodzą się kłamcami

Niektórzy potrafią powiedzieć ci każde kłamstwo prosto w oczy i sprawić, byś im uwierzył. Inni robią wszystko za twoimi plecami. Trzeba uważać na oba typy mężczyzn. Oczywiście są też mężczyźni kochający i dobrzy, zatem warto uważnie im się przyglądać i od początku reagować na kłamstwa.

1


2. Niektórzy faceci to tylko gracze

Kochają grę, powiedzą ci to, co chcesz usłyszeć, zauroczą i już szukają innej kobiety. Dla nich to tylko zabawa. Mężczyźni, którzy lubią otaczać się kobietami nie są warci twojego czasu, jeśli myślisz o prawdziwym związku bez zdrad.

2


3. Musi udowodnić swoją męskość

Niektórzy mężczyźni mają wpojona bardzo złą definicję męskości. Nie jako opieki i troski o swoją rodzinę, ale za synonim męskości uważają posiadanie wielu kobiet. Myślenia nie zmienisz, zmień faceta.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : lifebuzz.com

Reply