Jaką długość włosów nosisz najczęściej? Wybór fryzury mówi o tobie więcej niż myślisz

Włosy są ważnym elementem pierwszego wrażenia robionego przez człowieka. Świadczą o jego higienie osobistej, zainteresowaniu własnym wyglądem i o guście. Wybór fryzury jest ważny, ponieważ jej kształt wpływa na rysy twarzy, a także świadczy o usposobieniu człowieka.

Mając świadomość, ile urody potrafią człowiekowi dodać piękne włosy, staramy się dbać o nie. Robią to zwłaszcza kobiety, których większość poświęca dużo czasu i pieniędzy na ich pielęgnacje, obcinanie, farbowanie. Mężczyźni przywiązują to tego mniejszą uwagę, ale każdy z nich skrycie marzy o bujne fryzurze, bez zakoli i łysiejącego placka na środku głowy.


hair-pas


Pierwszym krokiem do wyboru fryzury jest podjęcie decyzji dotyczącej długości włosów. Jedni ludzie uwielbiają długie włosy, uznając je za kobiece, zaś inni kochają krótkie fryzury, ponieważ są zadziorne i wygodne. Jak się okazuje, na długość włosów jaką mamy, wpływa nie tylko chwilowy kaprys czy moda, ale też nasz charakter. Fryzura jest odzwierciedleniem naszego wnętrza, więc sprawdźcie co mówi o was.

 Wyróżniamy cztery podstawowe długości włosów

hair 1


1. Włosy krótkie

Lubisz poznawać nowych ludzi i jesteś dobrze postrzegany przez innych. Czasem działasz bez zastanowienia, ale gdy napotykasz poważne problemy wiesz, jak sobie z nim radzić. Potrafisz przemyśleć sytuację, naleźć przyczynę kłopotów i podjąć się próby jej wyeliminowania. Ludzie z krótkimi włosami najczęściej lubią swoją pracę i mają hobby.

Masz włosy, które kończą się nieco poniżej ramion lub całkowicie długie? Jeśli tak, koniecznie odwiedź następną stronę. 

hair-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mimundoverde.org

Reply