6 zalet związku, które mogą zrozumieć tylko osoby w długotrwałych relacjach

Na początku wszystko jest nowe świeże, każdy się stara, by wypaść jak najlepiej przed drugą osobą, czas to zmienia i weryfikuje.

Początek związku jest zawsze bardzo ekscytujący. Człowiek do końca nie wie, o co może pytać, jak się zachować i co powiedzieć, by nie spłoszyć tej drugiej osoby. Jak rozwinie się związek, czy przetrwa? Te pytania nurtują wiele osób, a odpowiedź zawsze przynosi czas. Są związki, które rozpadają się szybko, gdy przeminie czas zakochania, jednak są i takie, które przetrwają.

Wiele osób w stałych i długoletnich związkach uważa, że nie ma lepszej rzeczy niż rozwijanie związku i siebie u boku jednej osoby. Przelotne romanse, nie wnoszą wiele do życia, często tylko rozczarowanie. Pary, które wiele ze sobą przeżyły i przetrwały cieszą się i są dumne z tego, że mimo zawirowań, dały radę. Kiedy para jest ze sobą lata, wie bardzo dużo o drugiej osobie, a dzięki temu można uniknąć wielu niedomówień i kłótni z nieistotnych powodów.

6 zalet związku, które zrozumieją ludzie w długotrwałych relacjach

Nie zwracasz uwagi na wygląd partnera

Na początku ważne jest, by partner czy partnerka dobrze się prezentowali. Kobiety chcą, by ich mężczyźni modnie się ubierali, a faceci, by ich kobiety miały idealne kształty. Z czasem w stałym związku człowiek rozumie, że nie to jest najważniejsze. Ważniejsze jest, by mieć wspólne tematy i patrzenie na świat, nie najnowsze buty na stopach.

Nie boisz się wyglądać głupio czy śmiesznie

Z czasem robisz sobie przy nim maseczki, a on wkłada ulubioną koszulkę, choć wygląda w niej jak Kubuś Puchatek. Ludzie kochają się i ufają sobie, nie boją się, że wypadną śmiesznie czy ktoś ich będzie oceniał.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply