Ten chłopiec był zastraszany z powodu swoich długich włosów. Przyczyna, dla której je zapuścił, wprawiła mnie w osłupienie!

Dwa lata temu ośmioletni dzisiaj Christian McPhilamy, pochodzący z Melbourne na Florydzie, podjął decyzję, która początkowo mogłaby się wydawać niezrozumiała dla wielu z was, zwłaszcza w przypadku kilkuletniego chłopca.

Zdecydował się… zapuścić włosy. Zdawał sobie sprawę, że to nie będzie łatwe, ale coś w jego dziecięcym sercu podpowiadało mu, że warto. I okazało się, że ma stuprocentową rację!To Christian jeszcze jakiś czas temu. Długie włosy stały sie przyczyną ataków śmiechu wśród kolegów i koleżanek ze szkoły podstawowej. Chłopiec był obiektem kpin i żartów, które jednak nie zmieniły jego postanowienia.

1Pewnie zastanawiacie się, dlaczego kilkuletnie dziecko zdecydowało się na tak duże wyrzeczenie i niezniechęcone przytykami rówieśników zapuszczało włosy? Przyczyna wyciska łzy z oczu! W wieku 6 lat Christian zobaczył w telewizji reklamę Szpitala Dziecięcego pod wezwaniem św. Judy Tadeusza (St. Jude Children’s Hospital). Dowiedział się, że dzieci, które tam przebywają, często tracą włosy i potrzebują peruek, aby czuć się komfortowo wśród równieśników. Postanowił więc w swoim dziecięcym serduszku, że zacznie działać.

2


Mama oczywiście zgodziła się na realizację tego dojrzałego postanowienia. Była dumna z syna, który chce dzielić się z innymi tym, czego tak badzo potrzebują.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply