Poznaj oznaki, które świadczą, że jesteś szczęśliwcem w zdrowym i dobrym związku

Długotrwały związek różni się od wszelkich innych relacji, które można mieć z innymi ludźmi, możecie się pięknie różnić, a mimo to tworzyć szczęśliwą parę.

By stworzyć dobry związek, nie trzeba kochać tych samych rzeczy, jednak trzeba szanować swoją odmienność i autonomię. Nie jest to łatwe, bo powiedzieć, że wybiera się kompromis, a rzeczywiście na niego pójść to zupełnie inna sprawa. Jednak, jeśli się chce, można stworzyć dobry związek, a oto oznaki, że tobie się udało.

 

Wszędzie może być chaos, ale twoja relacja daje ci oparcie i spokój
Kiedy stworzysz dobry związek, będzie on oazą cokolwiek by się nie działo. Wiesz, że możesz porozmawiać o wszystkim i otrzymasz wsparcie, nawet jak wszystko wokoło się wali.

Pomimo oczywistych niedoskonałości staracie się być dla siebie jak najlepszymi
Staracie się doceniać dobre strony i akceptować swoje złe strony, nie szukacie w nich powodów do zerwania. Zamiast marnować czas na sprzeczki doceniasz to, co jest dobre i na tym się skupiasz.

Lojalność i zaufanie jest dla was podstawą
Zawsze wspieracie i gracie w jednej drużynie. Darzycie się zaufaniem i traktujecie normalnie to, że druga osoba także potrzebuje czasu dla siebie. Ufacie w szczerość drugiej osoby i nie kontrolujecie się na każdym kroku.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifebuzz.com

Reply