10 sekretów Domenico Dolce i Stefano Gabbana, które zmienią twoją sposób patrzenia na tych twórców mody

Dwaj włoscy artyści Domenico Dolce i Stefano Gabbana stworzyli wspólnie markę, która od 30 lat wiedzie prym w tworzeniu pożądanych ciuchów oraz akcesoriów dla wszystkich. Kobiety, mężczyźni czy dzieci, a nawet zwierzęta mogą, oczywiście za odpowiednią sumę, mieć ich produkty. Ich projekty za każdym razem budziły zainteresowanie, to właśnie oni wprowadzili do świata mody podarte jeansy i ciekawe sukienki. 

Co ich inspiruje, co sprawia, że od 30 lat są na szczycie? Każdy musi poznać te sekrety!dolce-gabbana-11. „Nasza pierwsza zasada – nie ma zasad!”

Wolność jest najważniejsza. Każda osoba powinna nosić tylko te ubrania, które czynią ją lub jego szczęśliwymi. Jedynie marzymy, by każdy znalazł własne piękno i poczucie lekkości.

1


2. „Małe dodatki tworzą cały image. Kto pamięta torebkę Sophie Loren? A kto nie pamięta kroju jej sukienek!”

Zawsze jakiś szczegół powinien pokazywać naszą osobowość. Może to być drobiazg, ale powinien charakteryzować twój styl i kojarzyć się wszystkim z tobą.

2


3. „Odzież wpływa na wszystko w naszym życiu od poczucia humoru po samopoczucie”

Dominiko jest pewien, że każda kobieta chce się czuć jak księżniczka z bajki. Chcą nosić piękne sukienki i korony.

Chcemy, by ludzie wyglądali na pożądanych, bo wtedy doceniają swój wygląd, czuja wyższy poziom samooceny. Niech to uczucie będzie zawsze z wami.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply