Jaki dom można kupić za 300 000 $? To dużo zależy od miejsca na Ziemi!

Każdy marzy o własnym domku albo chociaż mieszkaniu, gdzie będzie czuł się u siebie i miał swoje miejsce. Czasami znajdujemy takie miejsce niedaleko domu rodzinnego, czasami na drugiej stronie świata. W zależności od tego, jakimi pieniędzmi dysponujemy, możemy sobie pozwolić na różne powierzchnie domów. 

Jednak wielkość i wyposażenie domu jest nie tylko zależne od naszego portfela, ale także od tego, gdzie dom jest umiejscowiony. Nie wierzysz? Zobacz, jaki dom w różnych zakątkach świata można kupić za te same pieniądze.


1. Mäntyharju, Finlandia

Za takie pieniądze można kupić domek nad jeziorem z kominkiem w salonie, dużym tarasem. Dodatkowo w środku 2 sypialnie, kuchnia i łazienka oraz sauna.

1 home


2. Santorini, Grecja 

Dom w wiosce Emborio nie jest wielki, bo składa się z sypialni, kuchni z jadalnią i łazienki. Jednak w zamian otrzymujesz widok na Morze Egejskie :)

2 hause


3. Sosua, Dominikana

Kusi sama lokalizacja domu – 300 m od morza. W cenie mamy 3 sypialnie, 3 łazienki kuchnię z salonem. Oddzielna pralnia i garderoba spodobają się każdej kobiecie, a dodatkowa klimatyzacja pomoże przetrwać letnie upały. Wspomniałam o wielkim ogrodzie i basenie?

3 home

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply