Ten facet potrafi zrobić niebezpieczną broń praktycznie z niczego. Nie próbujcie tego w domu!

Majsterkowanie to ciekawa pasja, choć jej efektem może być stworzenie niebezpiecznego narzędzia, zbudowanego z pozornie niewinnych przedmiotów codziennego użytku. 

Niczym nieograniczona wyobraźnia mężczyzny wraz z dużą ilością wolnego czasu mogą zaowocować zbudowaniem broni automatycznej, co wydaje się zwykłym szaleństwem. Przykładem takiego urządzenia może być dzieło pewnego zwyczajnie wyglądającego faceta…


Szalony twórca z efektem swojej pracy.

bron-1


Choć mężczyzna wydaje się spokojny to tkwi w nim instynkt łowcy. Przy pomocy przedmiotów, które znalazł w domu, czyli wiertarki, butelek i strzał, skonstruował broń, która zapewne mogłaby go ochronić w lesie przed drapieżnikami, ale również obezwładnić człowieka lub pozbawić go życia.

Projekt budowy broni nie jest skomplikowany i opiera się na prostych, znanych i sprawdzonych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

bron-2


Puste butelki po napojach służą do wytworzenia  odpowiedniego ciśnienia, które wystrzeli strzały. Powietrze do butelek może być wtłoczone sprężarką lub przy pomocy zwykłej pompki do roweru, a zwalnianie jest niewielką dźwignią. Ważne jest odpowiednie ciśnienie w butelce, ponieważ zbyt wysokie może sprawić, że ta pęknie.

Autor kluczowe elementy łączy za pomocą drewnianej konstrukcji.

bron3


Dzięki wykorzystaniu standardowej wiertarki można strzelać seriami bez użycia spustu. Jest to rozwiązane proste i genialne, ale zarazem szalone.

Jesteś ciekaw, jak dokładnie powstała ta amatorska broń? Obejrzyj filmik, ale pamiętaj:

NIE RÓB TEGO W DOMU.

Szalony konstruktor i możliwości jego wynalazku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dose.com

Reply