Schudniesz w mgnieniu oka, gdy zaczniesz regularnie pić ten napój. Jest tańszy i skuteczniejszy niż wszystkie herbatki odchudzające razem wzięte!

Nadwaga i otyłość to kompleks wielu ludzi na całym świecie. Jakby tego było mało, niosą ze sobą sporo problemów zdrowotnych mi.in. choroby serca czy cukrzycę. Ten, kto próbował odchudzać się minimum raz w życiu, doskonale wie, że przytyć jest bardzo łatwo, zaś zrzucić zbędne kilogramy już nie jest tak prosto. 

Aby osiągnąć pożądaną wagę istotna jest przede wszystkim odpowiednia dieta oraz wysiłek fizyczny. Trzeba zrezygnować ze słonych przekąsek, słodyczy czy wysokokalorycznych napojów i zastąpić je wartościową i niskokaloryczną żywnością. Nie można zapominać również o sporcie.

1


Żaden „super preparat” nie zastąpi ćwiczeń i nie sprawi, że bez żadnego wysiłku schudniesz kilkanaście kilogramów. Oczywiście istnieją środki wspomagające. Pobudzają metabolizm i pomagają komórkom szybciej spalić nagromadzony tłuszcz.

Nie trzeba wydawać fortuny na drogie tabletki czy herbatki poprawiające spalanie. Możesz zrobić samodzielnie napój, który pomoże ci schudnąć.

Składniki:

– 1,5 litra wody
– łyżka startego imbiru
– jeden świeży ogórek pokrojony w plastry
– cytryna w plasterkach
– ok. 12 listków świeżej mięty

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply