Kobieta zamontowała w domu ukryte kamery, by dowiedzieć się, jak opiekunka traktuje jej matkę. Kiedy oglądnęła nagranie, była w szoku!

Osoby w podeszłym wieku cierpią na wiele schorzeń, które powodują, że potrzebują oni stałej opieki. Dzieci czy wnuki nie zawsze mogą poświęcić całą dobę na opiekę nad swoimi bliskimi, ponieważ muszą pracować zawodowo. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zatrudnienie profesjonalnej opiekunki, która pomoże seniorowi i zadba o jego bezpieczeństwo. 

Wśród osób korzystających z usług zawodowych opiekunek do osób starszych, była Miriam Marino z Buenos Aires. Wynajęta przez nią Pani, miała opiekować się jej chorą na Alzheimera mamą. Miriam nie widziała niczego podejrzanego w zachowaniu opiekunki, więc spokojnie chodziła do pracy, mając pewność, że jej ukochana mama jest pod najlepszą opieką. Niestety któregoś dnia, sąsiad poprosił ją o rozmowę i poinformował, że podczas jej nieobecności z mieszkania słychać krzyki.

Opieka nad starszymi osobami to zawód, do którego trzeba mieć powołanie.

kamery-1


Zaniepokojona Miriam postanowiła sprawdzić, co tak naprawdę dzieje się w jej domu, więc zainstalowała ukryte kamery. Kiedy wróciła z pracy do domu, czekało na nią przerażające nagranie ukazujące, jak opiekunka okrutnie traktuje jej 94-letnią, schorowaną rodzicielkę. Kobieta biła i szarpała staruszkę, targała ją za włosy, popychała i nieustannie poniżała. Dla Miriam najgorsza była świadomość, że opiekunka już od trzech lat opiekowała się jej mamą, a ona niczego złego nie zauważyła.

Zachowanie opiekunki było karygodne.

kamery-2


Miriam natychmiast zwolniła pielęgniarkę oraz zgłosiła sprawę na policję. Jednak na tym nie poprzestała, ponieważ upubliczniła w sieci nagranie ze swojego domu, by ostrzec innych. Ma nadzieję, że pokazanie filmiku w mediach społecznościowych sprawi, że opiekunka już nigdy nie znajdzie pracy i nie skrzywdzi żadnego seniora. Obecnie nie wiadomo, co dzieje się z feralną pielęgniarką.

Uwaga, nagranie zawiera przemoc!

Zachowanie opiekunki powinno zostać ukarane karą więzienia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply