Drogi stylista zniszczył jej włosy! Z pomocą przyszedł lokalny fryzjer. Efekt jest niewiarygodny!

Każda z nas minimum raz w życiu przeszła nieudane farbowanie włosów.

Przed koloryzacją fryzjer obiecuje, że będziemy wyglądać jak milion dolarów, lecz po zmyciu farby okazuje się, że efekt jest inny od zamierzonego. Dobrze mieć jednego sprawdzonego fryzjera, który dobrze wie, czego oczekujemy i dobrze zna nasze włosy. Trudno jednak o takiego. Większość pań wychodzi z założenia, że im droższy fryzjer, tym lepszy. Okazuje się, że nie zawsze tak jest.

Wysoki koszt usługi, nie gwarantuje, że fryzura będzie dobra. Przekonała się o tym Nina Maser. Kobieta była posiadaczką długich i zadbanych włosów. Któregoś dnia zdecydowała, że musi coś zmienić w swoim wyglądzie. Poszła do drogiego stylisty ze zdjęciem wymarzonej koloryzacji. Powiedziała, że chciałaby taki efekt na swoich włosach. Fryzjer się uśmiechnął i powiedział, że zrobi wszystko z jej życzeniem, a koloryzacja będzie dokładnie taka, jak na fotografii. Nina usiadła na fotelu, zamknęła oczy i z niecierpliwością czekała na zapierającą dech w piersiach metamorfozę.

Już podczas mycia włosów była nieco zaniepokojona ich dziwnym kolorem, ale postanowiła poczekać, aż wyschną i zobaczy w całej okazałości efekt koloryzacji. Gdy zobaczyła się w lustrze, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Poczuła ucisk w gardle, jednak nie okazała złości od razu. Postanowiła poczekać, aż fryzjer skończy modelować fryzurę. Kiedy było po wszystkim, uśmiechnięta fryzjerka zdjęła pelerynę z ramion Niny i oświadczyła, że fryzura jest skończona. Nina nie mogła powstrzymać łez. Zapytała ją: Co to właściwie jest?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply