Prześledził dronem drogę żony do pracy. To, co zarejestrowała kamera, zakończyło ich małżeństwo!

Niespodzianki są miłe i lubimy je pod warunkiem, że nie zaszokują nas i nie zepsują dotychczasowego życia. Niespodzianka w postaci ulubionego obiadu na stole, a niespodziewanym najazdem rodziny jest zupełnie inna. Niestety, zdarza się, że niespodziewane wydarzenia nie prowadzą do niczego dobrego. A prawda, jaka wychodzi na jaw jest druzgocąca.

Tak było w przypadku męża, który chciał zrobić jej niespodziankę, a dowiedział się, że nie jest wobec niego szczera. I za jego plecami umawia się z innym mężczyzną.

wife-2


Jak sam wspomina użytkownik Reddit, ostatnimi czasy kłócił się z żoną. Jednak byli małżeństwem przez 18 lat i myślał, że przejdą to i wszystko wróci do normy. Po kolejnych kłótniach żona stwierdzała, że idzie do pracy. Wiedziony przeczuciem, czy też najgorszymi przewidywaniami mężczyzna nagrał żonę z drona, gdy wyszła po kolejnej kłótni. Najpierw wszystko wskazywało, że idzie do pracy, jednak gdy nie skręciła w odpowiednią uliczkę, mężczyzna wiedział, że coś jest nie tam. Po chwili miał dowody, że żona pomimo 18 lat małżeństwa, nie jest z nim szczera.


wife


Na nagraniu słychać emocjonalną reakcję oszukanego mężczyzny. Trudno mu się dziwić. Takie wieści nigdy nie są dobre.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply