Zastawialiście się kiedyś, co dzieje się w waszej szkole po zmroku? Oby nie to, co odkryto w irlandzkiej placówce…

Nasza rzeczywistość pełna jest dziwnych  zdarzeń, o których często nie mamy najmniejszego pojęcia.

Człowiek lubi na wszystko mieć logiczne wytłumaczenie, ale czasami to, co się dzieje wokół niego, jest totalnie zaskakujące, absurdalne czy przerażające. W takich sytuacjach pojawiają się pytania o ingerencję niewidzialnych sił….

 

Powód do strachu i konsternacji mają uczniowie i nauczyciele ze szkoły Deerpark CBS, położonej w Cork, drugim co do wielkości mieście w Irlandii. Przyczyną niepokoju jest nagranie z kamery zawieszonej na jednym z korytarzy.

Szkoła dla bezpieczeństwa uczniów założyła monitoring, który jest aktywny całą dobę, nawet wtedy, gdy dzieci w szkole już nie ma. Dzięki temu zarejestrowano dziwną scenę, która miała miejsce o 3 w nocy, czyli najbardziej złowieszczej godzinie po zmroku…

 

Film rozpoczyna się ogromnym hukiem i dziwnymi błyskami, które wydają się pochodzić zza zamkniętych drzwi. Chwilę później szafki zaczynają się ruszać i otwierać, a tabliczka informująca o mokrej podłodze podskakuje, jakby ktoś ją z całej siły kopnął ! Jednocześnie korytarz jest kompletnie pusty….

Kto rozbijał się po korytarzu? Sporo osób jest przekonana, że był to duch, ale dyrekcja szkoły pozostaje dość sceptyczna wobec takich komentarzy i rozpoczęła własne śledztwo, mające wyjaśnić całą sprawę. Oczywiście nauczyciele podejrzewają uczniów o głupi żart, ale wszyscy  deklarują, że nie mieli nic wspólnego z ta nocną przerażającą sceną…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk, youtube.com

Reply