Nie wierzysz w duchy? Po tym, co zaraz zobaczysz zmieniasz zdanie!

Już w pradawnych legendach, pochodzących sprzed wieków pojawia się motyw śmierci, a także tego co, dzieje się z człowiekiem potem. Każda religia ma jakieś wyobrażenie, co dzieje się z duszą człowieka, gdy ten westchnie po raz ostatni. Bardzo duże grono ludzi uważa, że jeśli pozostają po tobie niezałatwione sprawy, mogą one sprawić, że będzie ciężko ci odejść z Ziemi. 

W jakimkolwiek kierunku odbywa się podróż duszy po śmierci, czy jest to raj, czy piekło, czy też wieczna tułaczka po świecie dusza najpierw musi opuścić ciało. W chwili śmierci rusza na wieczną wędrówkę. Kiedyś ludzie w to wierzyli, teraz powiększa się grono sceptyków. Umieramy i tyle koniec pieśni. Jednak wtedy pojawiają się zdjęcia i nagrania, które nie pozwalają się zapomnieć. Na których zostały uwiecznione, co najmniej niepokojące rzeczy.


gohst2


Technologi sprawia, że coraz mniej wierzymy w cuda – przecież wszystko da się wytłumaczyć naukowo. Czy na pewno tak jest? Okazuje się, że kamery potrafią zarejestrować to, co umyka ludzkiemu oku. Tak jest w przypadku tego nagrania. Pochodzi ono z Chińskiego szpitala. Na łóżku leży kobieta, która właśnie zmarła. A to, co widać daje do myślenia nawet największym niedowiarkom!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply