Reakcja tego przyszłego dziadka na wiadomość o pojawieniu się wnuka jest rewelacyjna. Tym bardziej, że nie wie, że jest potajemnie filmowany

Gdy filmujesz ludzi potajemnie, zwłaszcza w obliczu wielkiego wydarzenia, zawsze istnieje ryzyko, że zachowają się w sposób nieodpowiedni, irracjonalny, wściekną się, albo zrobią coś czego się nie spodziewałeś.

Ta młoda mama postanowiła w nietypowy sposób zakomunikować swoim rodzicom, że jest w ciąży, a oni zostaną dziadkami. Wywiesiła na ścianie przypuszczalną datę porodu, kilka dziecięcych ubranek i  gadżety kojarzące się z noworodkiem. Na szczególne zainteresowanie zasługuje reakcja przyszłego dziadka. Na początku wydaje się jakby nie zrozumiał tego co chciała przekazać mu córka, jego emocje były przytłoczone, był zszokowany.Jednak po chwili gdy zrozumiał co się wydarzyło jego emocje sięgnęły zenitu. Jego zachwyt i radość jaką wyraża w tańcu mówią same za siebie. Mogła bym w kółko i w kółko oglądać ten szaleńczy taniec, a buzia wciąż i wciąż by mi się uśmiechała.Koniecznie zobacz reakcje tego dziadka. 

szalenczy taniec dziadkaOglądnijcie filmik, a nie będziecie mogli przestać się uśmiechać.

Jeżeli spodobała się wam reakcja przyszłego dziadka, koniecznie podzielcie się ze znajomymi. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply