Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Oto ich dzieci!

Narodzenie dziecka to zawsze ogromne szczęście.

Pojawienie się na świecie bliźniaków jest podwójną radością, lecz i podwójnym obowiązkiem. Często rodzice mają niemałe problemy, aby poradzić sobie z opieką nad niesfornymi bobasami i muszą prosić o pomoc rodzinę lub znajomych. Później jest nieco łatwiej. Bliźniaki zajmują się sobą i spędzają czas na wspólnych zabawach. W dorosłym życiu zazwyczaj są nierozłączni i robią wszystko razem.

W 1998 roku w Twinsburg w stanie Ohio odbył się festiwal bliźniąt. Pojawili się na nim Craig i Mark Sanders oraz Diane i Darlene Nettmeier. Bliźnięta szybko połączyły się w pary. Pierwsza randka była oczywiście podwójna. Cała czwórka pojechała na mecz baseballa, aby lepiej się poznać. Później ich relacje zaczęły się zacieśniać jeszcze bardziej.

Zapadła decyzja o ślubie. Ślub był podwójny, a szczęśliwe panny młode włożyły takie same sukienki. Fryzury, bukiety i dodatki były również identyczne. Potem przyszła pora na budowę domów. Wszyscy zdecydowali, że chcą mieszkać obok siebie. Kupili sąsiednie działki w Teksasie i pobudowali przytulne domki. W 2001 roku Diane i Craig doczekali się niezwykłego potomstwa. Kobieta urodziła jednojajowe bliźnięta.

Chłopcom nadano imiona Colby i Brandy. Mark i Darlene nie mieli już takiego szczęścia, jednak także doczekali się trójki ślicznych dzieci, dwóch dziewczynek i chłopca. Dziś wszyscy mieszkają blisko siebie i tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę. Narodziny jednojajowych bliźniąt zdarzają się w 3 przypadkach na 1000 rodzin. Szanse na to, że bliźnięta jednojajowe doczekają się narodzin bliźniąt jednojajowych, wynoszą jeden do miliona. Diane i Craig są zatem prawdziwymi szczęściarzami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply