Dzieci sławnych artystów, które poszły w ich ślady. Ciekawe, jak bardzo sława rodziców pomogła im w karierze

Jedni uważają, że bycie dzieckiem sławnych rodziców to przekleństwo. Jesteś pod ostrzałem fotografów od pierwszego kroku. Dorastasz w środowisku nie raz pełnym używek i skandali, każdy twój błąd zostanie wyciągnięty na światło dzienne i pokazane całemu światu. Z drugiej strony życie w towarzystwie sław ułatwia start w artystycznym świecie. Nie musisz biegać od castingu do castingu, by dostać małą rolę. Czasami nazwisko rodziców wystarcza. 

Niektóre dzieci musiały same zapracować na własną sławę, inne zapłaciły dużą cenę za popularność rodziców. Ciekawe czy zgadniesz, kim są rodzice tych już sławnych, młodych artystów.


dfd


1. Frances Bean Cobain

Córka Kurta Cobaina Courtney Love, jej rodzice mieli talent, wygląd i niestety destrukcyjne osobowości. Jej matka piła alkohol i brała narkotyki nawet w ciąży. Sama dziewczyna mimo młodego wieku boryka się z problemami z alkoholem i narkotykami. Obecnie zajmuje się tworzeniem muzyki rockowej.

1


2. Sean Lennon and Dhani Harrison

Nazwiska mówią same za siebie. Synowie członków The Beatles sami są aspirującymi muzykami.

2


3. Patrick Schwarzenegger

Młodsze pokolenia mogą zachwycać się synami słynnych ojców. Patrick ma własną linię ubrań, występuje we filmach i jest modelem. Stał się sławny po romansie z Miley Cyrus.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply