4-letni maluch trzymał się buta pijanego ojca! Gdyby policja zareagowała w porę, nie doszłoby do tej smutnej sytuacji

Niektórzy ludzie nie zasługują na to, aby mieć dzieci, gdyż nie potrafią się nimi zająć i ciągle narażają je na niebezpieczeństwa.

Są nieodpowiedzialni do granic możliwości i zamiast zajmować się potomstwem, wolą robić znacznie przyjemniejsze rzeczy. Nie stronią od alkoholu, narkotyków czy wesołych libacji, na które zabierają maluchy, bo nie mają ich z kim zostawić. Na dziecko pozostawione bez opieki czyha mnóstwo zagrożeń. W każdej chwili może ulec jakiemuś wypadkowi lub ktoś może je uprowadzić bądź wykorzystać.

Gdy opiekunowie wytrzeźwieją, dochodzi do nich, jaki wielki błąd popełnili, jednak wówczas jest już za późno na skruchę. Trzeba się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami i odpowiedzieć za nie. W skrajnych przypadkach dochodzi do odebrania dzieci i przekazania ich do domów dziecka lub rodzin zastępczych. Wtedy nieodpowiedzialni rodzice mają żal do całego swata, a w szczelności do urzędników, że zabrali im ukochane pociechy. Obwiniają wszystkich, tylko nie siebie.

3 maja komisariat policji w Zaporożu (południowo-wschodnia Ukraina) otrzymał bardzo niepokojące zgłoszenie. Ktoś poinformował funkcjonariuszy o pijanym małżeństwie, przy którym znajduje się dziecko. Policjanci przybyli na miejsce i zobaczyli dwie dorosłe osoby kompletnie upojone alkoholem i 4-letnie zaniedbane dziecko siedzące w wózku. Na prowizorycznym stoliczku z opony stał alkohol, a obok leżała butelka z mlekiem.

Jak zakończyła się ta historia? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply