Poszły do banku nasienia, aby znaleźć odpowiedniego dawcę. Nie spodziewały się, że 9 miesięcy później urodzi się im dziecko, którego nie będą chciały!

Pary homoseksualne tak samo, jak małżeństwa heteroseksualne chcą mieć dzieci. Niestety nie jest to możliwe w naturalny sposób. W niektórych państwach np. w USA, Kanadzie czy Francji pary tej samej płci mogą adoptować maluchy, w innych nie ma o tym mowy!

Lesbijki niekiedy decydują się powiększyć rodzinę metodą alternatywnej inseminacji. Z wykorzystaniem metody in vitro dochodzi do zapłodnienia kobiety nasieniem znanego lub anonimowego dawcy w ośrodku medycznym.

Obywatelka Stanów Zjednoczonych Jennifer Cramblett w 2011 roku zdecydowała, że chce założyć rodzinę ze swoją partnerką — Amandą Zinkon. W celu znalezienia odpowiedniego dawcy udały się do banku spermy w rodzinnym stanie Ohio. Obie panie miały określone wymagania co do wyglądu przyszłego potomka.

Ich życie skomplikowało się po porodzie, gdyż bobas nie był taki, jakiego oczekiwały. Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : heftig.de, washingtonpost.com

Reply