Ojciec wraz z bratem bliźniakiem żartują z małego dziecka. Zabawne czy okrutne?

Robienie sobie żartów z małych dzieci, które jeszcze nie potrafią zrozumieć otaczającej ich rzeczywistości, zazwyczaj bywa śmieszne i niewinne. Ale czy zawsze?

Poznajcie Reeda, uroczego 16-miesięcznego chłopczyka, i jego kochających się rodziców: Stephena i Carroll. Na pierwszy rzut oka to zwyczajna rodzina, ale pozory mogą mylić. Stephen i Carroll są wyjątkową parą, ponieważ oboje mają swojego bliźniaka. Jak się okazało, ma to wpływ również na ich dziecko…


Stephen i Carroll Ratpojanakul są szczęśliwą rodziną.

dziecko-1


Pary znają się od lat i zdążyły przyzwyczaić się do pomyłek, choć na początku nie zawsze mieli pewność, z kim rozmawiają.

Dorośli po wspólnie spędzonych latach potrafią oczywiście bezbłędnie wskazać, który z bliźniaków jest kim, jednak dla kilkunastomiesięcznego dziecka może stanowić to nie lada wyzwanie. W związku z tym ojciec z wujkiem postanowili przeprowadzić mały eksperyment i sprawdzić, czy dziecko rozpozna prawdziwego ojca. Aby utrudnić maluchowi zadanie, panowie zamieniali się okularami, jeszcze bardziej dezorientując dziecko.

Para oraz ich bliźniacze rodzeństwo.

dziecko-2


Zabawa: gdzie jest tata?

Reed krążył więc między mężczyznami, którzy poddawali pod wątpienie jego wybory, dobrze się przy tym bawiąc. Sytuacja niewątpliwie jest śmieszna, jednak  po kilku zamianach dziecko nie wydaje się szczęśliwe, co rodzi pytanie: czy ojciec powinien tak żartować ze swojej pociechy?

dziecko-3


Bracia bliźniacy i dziecko.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dose.com

Reply