Wpadł w szał, bo 2-letnie dziecko partnerki poplamiło mu spodnie. To, co mu zrobił, zasługuje na najcięższą karę!

Nie mógł jednak normalnie jeść i pić oraz korzystać z ubikacji. Każdy ruch sprawiał mu potworny ból i przez długo był przykuty do łóżka. Po kilku tygodniach jego stan zaczął się nieco poprawiać. Policja ustaliła, że winnym tragedii jest Daniel Rose. Podobno chłopiec poplamił mu czymś spodnie i mężczyzna wpadł w szał. Za karę wrzucił go do wanny z wrzątkiem. Później spanikował i starał się wmówić matce dziecka, że to zwykła wysypka.

Na szczęście w tym przypadku sprawca został solidnie ukarany. Sąd skazał go na 12 lat pozbawienia wolności. Gilbert jest zszokowana, że jej partner był zdolny do czegoś takiego. Nic nie wskazywało, że miał gwałtowny charakter. Nigdy nie nakrzyczał ani na nią, ani na dzieci.

Mały Korbin przez całe życie będzie nosił fizyczne i emocjonalne ślady po tym zdarzeniu. Przez długi czas bał się wejść do wanny. Dopiero terapia i miesiące cierpliwości pozwoliły mu spokojnie wziąć kąpiel. Do dziś jego matka musi w specjalny sposób pielęgnować jego skórę i pilnować, aby za długo nie przebywał na słońcu.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : storytrender.com

Reply