Dziecko spacerowało po parapecie ostatniego piętra wieżowca. Autor filmu znowu nie udzielił pomocy!

To ekscytujące, kiedy pociecha zaczyna odkrywać otoczenie. Gdy jeszcze nie chodzi, poznaje świat, wkładając przedmioty do buzi.

Później robi się jeszcze bardziej ciekawska. Wchodzi w różne miejsca i wszystkiego próbuje. Wówczas rodzice muszą być bardzo czujni, bo wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było bezpieczne, jednak jesteśmy tylko ludźmi i czasem każdemu zdarzy się czegoś nie zauważyć.

Niektórzy opiekunowie żartują, że muszą mieć oczy dookoła głowy, aby upilnować malca, jednak warto być uważnym, bo dziecięca wyobraźnie jej zna granic. Co prawda trudno mieć pociechę cały czas na oku, zajmując się jeszcze praniem, gotowaniem i sprzątaniem. Zatem czasem zdarzy się, że bobas się potknie, strąci coś ze stołu czy pomaluje ścianę kredkami. Rzeczywistość pokazuje, że niekiedy dochodzi do o wiele tragiczniejszych wypadków. Wszystko dzieje w ciągu kilku sekund i rodzice prawie nie mają szans zareagować.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć filmik, który przeraził tysiące internautów. Jak można było dopuścić do takiej sytuacji?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply