Dziewczynka po raz pierwszy wyraźnie zobaczyła rodziców. Jej reakcja jest bezcenna!

Dzieci to wielkie szczęście, z którego cieszy się każdy rodzic. Większość przyszłych rodziców pytanych, czy woleliby chłopca czy dziewczynkę najczęściej odpowiada, że nie ważne, tylko żeby było zdrowe. Ponieważ, jak wiadomo nie od dziś, zdrowie jest najważniejsze. Niestety część dzieci już od urodzenia musi się borykać z różnymi schorzeniami – mniej lub bardziej cięższymi. 

Mała dziewczynka o imieniu Piper urodziła się z bardzo słabym wzrokiem. Jak się okazało po badaniach lekarskich, dziewczynka w jednym oku ma wadę 7, a w drugim 5 dioptrii. Jak napisała na Facebooku Jessica Sinclair – niepokoiło ją zachowanie córki, dlatego zabrała ją do lekarza, który zdiagnozował wadę.


Na początku dziewczynka nie chciała założyć okularów.


Jednak, kiedy tylko wyraźnie zobaczyła matkę, jej twarz od razu rozświetlił uśmiech.


Tata też od razu został zauważony przez dziewczynkę.Reakcja dziewczynki nie tylko rozczuliła serce rodziców, ale też wielu internautów. Rodzinka w komplecie.

1

 

Na szczęście dzięki postępowi techniki i przede wszystkim szybkiej diagnozie dziewczynka może normalnie funkcjonować. Nie ogranicza ją już wada wzroku i może śmiało poznawać świat. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : facebook.com

Reply