„Dałam mu tylko bucha” – matka pochwaliła się na Instagramie, jak daje dziecku papierosa. Odpowiedź internetu była natychmiastowa

Zdarzają się ludzie, którzy robią naprawdę głupie rzeczy i uważają, że to nic złego.

Ostatnio w wielu przypadkach można się przekonać, że nie ma nic gorszego niż młoda matka z dostępem do internetu. Ludzie upubliczniają wszystko w sieci – wakacje, spotkania ze znajomymi, to co jedli na obiad. Matki kochają zaś chwalić się swoimi pociechami. Jedne ograniczają się do wrzucenia kilu fotek, inne prowadzą relacje z życia dziecka na żywo – zjadł, wstał, siadł.

YouTube

 

Nie wspominając o matkach, które publikują zdjęcia dzieci w krępujących sytuacjach, w kąpieli czy na toalecie. Są bowiem i takie. Takie zdjęcia są nie tylko gratką dla zboczeńców, ale też pozostają w internecie na zawsze. Zawsze lepiej się zastanowić, czy samemu chciałoby się mieć takie zdjęcia. I najlepiej powstrzymać się przed dodawaniem kompromitujących zdjęć i szanowanie prywatności własnego dziecka.

YouTube

 

Zabawne zdjęcia i żarty z dziećmi w roli głównej były robione, zanim nadeszła moda na portale społeczne. Zawsze znalazł się jakiś wujek śmieszek, który dał dziecku potrzymać piwo i uwieczniał to na fotce. Posobne sytuacje były też z papierosami czy innymi zakazanymi dla dzieci produktami. Jednak chyba nikt nie wpadł na pomysł, żeby dać dziecku palić papierosy i jeszcze się tym chwalić.

Nikt, aż do dziś.

YouTube

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply