Opublikowała na Facebooku zdjęcia swojej 98-letniej babci. Takiej reakcji internautów z pewnością nie oczekiwała!

Mieszkanka Filipin, Jen Ampler jest bardzo związana ze swoją starą i schorowaną babcią. Inang ma prawie sto lat i nie może się samodzielnie poruszać. Dziewczyna opiekuje się nią, podaje jej posiłki oraz pomaga przy kąpieli.

Nie wstydzi się babci. Z dumą pokazuje jej zdjęcia na Facebooku i mówi głośno o tym, jak wiele jej zawdzięcza.

1


Inang, dbałaś o mnie, odkąd przyszłam na świat. Teraz kiedy cię kąpię i karmię nie mogę powstrzymać się od płaczu, bo pamiętam, jak ty robiłaś to samo dla mnie, gdy byłam mała. Masz już 98 lat, więc teraz ci się odwdzięczę.

Jakiś czas temu poprosiłam cię, abyś wstała i spróbowała chodzić. Powiedziałaś, że nie jesteś w stanie.

Zawsze będę ci wdzięczna, że nas nie zostawiłaś. Mnie, mojego rodzeństwa i mamy.

Bardzo cię kochamy i prosimy, żebyś była silna. Zawsze będziemy o ciebie dbać. Choć nie jesteś w stanie sama chodzić i wykąpać się, my zastąpimy ci ręce i nogi. Bez względu na to, co dla ciebie zrobimy, nigdy nie będziemy w stanie spłacić długu, jaki wobec ciebie mamy.

Kochamy cię, Inang.

2


Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Dziewczyna otrzymała mnóstwo ciepłych słów od całkiem obcych osób. Niemal wszyscy docenili jej oddanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Wzruszający wpis udostępniano ponad 35 tysięcy razy! Jeśli ciebie też poruszył, podziel się nim ze znajomymi!

6

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply