Z powodu pobytu matki w więzieniu przez wiele lat przebywała w rodzinie zastępczej. Gdy dorosła, postanowiła zrobić coś szczególnego dla swoich braci

Malutka Melissa nie miała łatwego życia. Jej matka trafiła do więzienia i dziewczynka wychowywała się w rodzinie zastępczej z dala od swoich dwóch braci. Dziś ma 21 lat i jest żołnierzem Marines. Dziewczyna zawsze myślała o rodzeństwie, które przebywało w innych domach zastępczych niż ona. Nie widziała ich od sześciu lat.

Ostatnio postanowiła dokonać czegoś prawie niemożliwego. Zdecydowała się uzyskać pełną opiekę nad maluchami. Szanse na to były bardzo małe, ponieważ jest dość młoda i ledwo stać ją na czynsz i utrzymanie domu. Z pomocą przyszła fundacja Prank It FWD, która zdecydowała się pokryć opłaty za czynsz, wyżywienie i odległy przejazd do Alabamy. W tym właśnie stanie przebywali dwaj bracia naszej bohaterki. Dziewczyna udała się tam pełna obaw i niepewności. Nie wiedziała, jaką decyzję wyda sędzia i czy będzie mogła się nimi zaopiekować. Mimo to postanawia walczyć i pojechać do oddalonego o ponad 300 km miasta.

MediocreFilms

1

MediocreFilms

2

MediocreFilms

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : MediocreFilms

Reply