Pewna kobieta była ciekawa, jak mąż opiekuje się ich dzieckiem i zainstalowała ukrytą kamerę…. Co nagrała?

Powrót kobiety do pracy po urlopie macierzyńskim jest dla niej wielkim przeżyciem. Po raz pierwszy musi na tak długi okres czasu zostawić swoją pociechę pod opieką kogoś innego: ojca, dziadków czy niani. Niezależnie od tego, kto się będzie opiekował malcem, nerwy matki nie znikną.

Stephanie to mama jakich miliony, więc jak każda inna matka denerwowała się, gdy zaczęła znowu chodzić do pracy. W tym czasie jej uroczy synek zostawał pod opieką ojca. Kobieta bardzo kocha męża i mu ufa, ale była ciekawa, jak spędza czas z dzieckiem, co robią i czy są to bezpieczne zabawy. Zainstalowała więc w domu ukrytą kamerę.


daddy-p


Pewnie wiele osób skrytykuje ją za to, że zdecydowała się podglądać męża, choć rodzice powinni mieć do siebie wzajemne zaufanie. Na szczęście mąż nie miał wielkich pretensji do zatroskanej o synka żony, a zarejestrowany film pokazał, że tytuł ojca roku z pewnością jest w jego zasięgu.

Ojcu zabawa sprawia nie mniejszą frajdę niż synkowi

daddy-1

Na filmie widać, że mężczyzna spędził z dzieckiem cały dzień, poświęcając mu maksimum swojej uwagi. Ich zabawy były urozmaicone, a obiad udało się zjeść cały. Również zmiana pieluchy to dla tego ojca żaden problem. Gdy Stephanie obejrzała nagranie, była wzruszona czułością z jaką mąż zajmował się ich synkiem.

Relacja ojca z dzieckiem jest bardzo ważna, więc każdy powinien spędzić od czasu do czasu dzień ze swoim tatą, sam na sam

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply