Dziewczyna rozebrała się na środku ulicy! Gdy dowiesz się dlaczego będziesz w szoku!

W środku dnia w londyńskiej dzielnicy Piccadilly Circus, miejscu pełnym mieszkańców i turystów, na oczach wszystkich młoda dziewczyna ściągnęła sukienkę i stanęła przed wszystkimi w samej bieliźnie. Nie zrobiła tego, by wygrać zakład czy stać się sławna. Zrobiła to, by uświadomić ludziom bardzo ważną sprawę. 

Jae West zrobiła to, stanęła przed obcymi ludźmi w samej bieliźnie po to, by dotrzeć do nich ze swoim przekazem o akceptacji.Kiedy się rozebrała, postawiła przed sobą ręcznie zapisaną tablicę. Rozłożyła ramiona, a w dłoniach trzymała pisaki.

1


Czułam, że zaczęłam przykuwać uwagę, było to w powietrzu. Moje serce biło, a w głowie powstawały najgorsze scenariusze. Opowiada Jea.

Nikt nie wiedział, jak może przebiegać eksperyment, dlatego dziewczynie towarzyszyło dwóch kolegów, którzy też nagrywali akcję.

2


W niedługim czasie tłum koło dziewczyny zaczął gęstnieć, ludzie zaczęli zwracać uwagę nie tylko na dziewczynę, ale na tablicę z napisem.

Co zatem stało za całą akcją? Jea zainspirowała się sceną z filmu TED, gdzie Amadna Palmer opowiedziała historię, że rozbiera się i pozwala pisać na sobie fanom wszystko, co o niej myślą. Chodzi o to, że zawsze ostrzej oceniamy sami siebie, widzimy niedoskonałości, których nikt inny nie dostrzega i to nam przeszkadza.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply