Dzieci robiące coś po raz pierwszy w życiu często wyglądają przy tym dość śmieszne, ale ta dziewczynka z hula-hop pobiła wszystkich

Świat dla dziecka jest wielki, ciekawy i nieoczywisty. Maluchy poruszają się w nim dość niezdarnie, szukając właściwych ścieżek postępowania.

Ku uciesze rodziców, ta nauka świata przez dzieci bywa bardzo zabawna. Cóż bowiem trudnego jest w zawiązaniu butów, umyciu zębów, kopnięciu piłki czy zakręceniu kołem hula-hop? Nic trudnego, o ile jest się osobą dorosłą, lecz dla kilkulatków są to czynności nowe, których dopiero muszą się nauczyć.


girl-with-a-hula-hoop-pp


Swą niezdarnością wiele radości rodzicom, a także tysiącom internautów, dostarczyła pewna kilkulatka, która będąc w sklepie zauważyła plastikowe koło zwane hula-hop. Dorośli wytłumaczyli jej działanie zabawki i dziecko spróbowało swoich sił. Niestety okazało się, że zakręcenie okręgiem wokół małych bioder było zadaniem nie do pokonania.

Hula-hop to jedna z bardziej popularniejszych zabawek lat dziewięćdziesiątych

girl-with-a-hula-hoop-1


Cała sytuacja została nagrana i choć film ma zaledwie 12 sekund, to rozbawi największego ponuraka. Nic tak bowiem nie śmieszy dorosłego, jak nieporadność dziecka oraz jego wielkie zdziwienie, kiedy nie udaje mu się czegoś zrobić. Ta dziewczynka w szczególności wywołuje uśmiech na twarzy, bo jej ruchy są dziwne, jakby przejęta zadaniem zakręcenia kołem cała zesztywniała.

Mała jest niezwykle słodka i zabawna

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply