Ta mała dziewczynka zjadła paletę cieni do powiek. Nie zgadniesz dlaczego!

Chyba wszyscy zgodzą się z tym, że maluchy ciężko upilnować. Są bardzo ciekawskie i lubią poznawać nowe rzeczy. Napotkane przedmioty często wkładają do ust. W ten sposób poznają świat i wszystko to, co je otacza. Oczywiście, takie zachowania bywają niebezpieczne. Wystarczy chwila nieuwagi, aby dzieciak połknął jakiś mały przedmiot, którym może się zachłysnąć a w najgorszym wypadku nawet udusić.

Osiemnastoletnia Lauren Rincon z Los Angeles kupiła zestaw cieni do powiek firmy Too Faced. Nie spodziewała się, że zainteresuje się nimi jej malutka siostrzenica. Dziewczynka nie wykorzystała ich do zrobienia make-upu, lecz… zaczęła je jeść.

2


Moja siostrzenica zjadła paletę cieni do powiek, ponieważ pachniała jak czekolada. Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać — napisała na Twitterze Laura.

Zamieściła również zdjęcie dziecka, na którym wyraźnie widać, że faktycznie spróbowała cieni. Miała wybrudzoną buzię oraz ubranie a w palecie brakowało kilku kolorów. Były wydrapane palcami, a w niektórych miejscach można było dostrzec ślady zębów.

1


Skontaktowano się z firmą Too Faced w celu stwierdzenia czy w składzie kosmetyków znajdują się szkodliwe dla zdrowia substancje. Okazało się, że dziecku nic nie grozi, a efektem ubocznym może być tylko biegunka.

4


Nie ma co się dziwić, że dziewczynka pomyliła je z tabliczką czekolady. Cienie pachną niemal identycznie jak czekolada i zawierają kakao w proszku.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : dailyedge.ie


Reply