Nastolatka tak bardzo marzyła o iPhonie 8, że chciała sprzedać za niego swoje dziewictwo! Spotkanie z klientem jednak nie przebiegło tak, jak tego oczekiwała

Kiedy człowiek bardzo chce osiągnąć jakiś cel, potrafi zapomnieć, że pewnych granic się nie przekracza.

Konsumpcyjny styl życia sprawił, że coraz więcej młodych ludzi ocenia się nie po zachowaniu, a po dobrach materialnych, jakie posiadają. Często aby być lubianym w grupie rówieśniczej, trzeba być na czasie i posiadać modne gadżety, które nieraz bywają bardzo drogie.

 

iPhone’y firmy Apple zmieniły świat i dla wielu osób stał się wręcz obiektem kultu. Jego posiadanie jest symbolem bycia na czasie i zamożności, dlatego młodzi ludzie bardzo pragną go mieć, zwłaszcza jeśli posiadają go inni znajomi.

W dziesiątą rocznicę wprowadzenia iPhone’ów na rynek, zaprezentowano najnowszy model tego telefonu: iPhone 8. Z miejsca stał się on obiektem pożądania wszystkich, który śledzą nowinki techniczne. O jego zakupie marzyła między innymi 17-letnia Xiao Chen.

 

Rodziców nastolatki nie było jednak stać na zakup telefonu za ponad 1000 dolarów i dziewczyna postanowiła sama zorganizować sobie wymarzony iPhone. Zainspirowania zachowaniem koleżanki posiadającej sponsora, wpadła na bardzo ryzykowny pomysł.

Xiao zdecydowała, że za iPhona 8 wymieni swoje… dziewictwo! Umieściła więc w internecie odpowiednie ogłoszenie, a podpowiedź przyszła bardzo szybko….

Czy Xiao zdobyła telefon? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, tribunnews.com

Reply