Kobieta zauważyła, że jej mąż zaczął się inaczej zachowywać… Przeczuwała najgorsze…

PKobiety i mężczyźni myślą inaczej i inaczej reagują na problemy. Kobiety są bardziej empatyczne i potrafią wyłapać każdą zmianę w zachowaniu innych ludzi, zwłaszcza tych najbliższych. 

Czasami bywa, że kobieta myśli zbyt intensywnie… i pojawiają się problemy. Pewna kobieta zauważyła, że jej mąż zaczął się inaczej zachowywać i bardzo ją to zaniepokoiło… gdy poznała prawdę, była bardzo zdziwiona.Jej pamiętnik:

Dziś zauważyłam, że mój mąż zaczął się inaczej zachowywać. Mieliśmy rezerwację w naszej ulubionej restauracji, trochę się spóźniłam, bo wyskoczyłam z dziewczynami na zakupy. Był mniej rozmowny i zamyślony. Na początku myślałam, że jest zdenerwowany moim spóźnieniem, ale zdałam sobie sprawę, że nie o to chodzi. Gdy zapytałam go, dlaczego jest taki milczący, stwierdził tylko, że wszystko jet w porządku i nie ma się o co martwić.

W drodze do domu powiedziałam mu, że go kocham. Uśmiechnął się tylko i nadal wpatrywał w drogę. Nie mogłam znaleźć dla tego wyjaśnienia, już mnie nie kocha? Ma kogoś i nie wie, jak mi o tym powiedzieć?! Wieczorem oglądał program w tv, a gdy zaczęłam się do niego przytulać, pogłaskał mnie po głowie i stwierdził, że idzie spać. 

Ja nie mogę zasnąć. Powiedział tylko dobranoc i  śpi. Nie wiem, nie poradzę sobie z jego utratą. Moje życie się rozpada, nie wiem co robić…

dailymail.co.uk

couchDM2405_468x312


Jego pamiętnik:

Motocykl nie chce zapalić, nie wiem, czy to wina rozrusznika, czy całego silnika. Pewnie będę musiał z nim jechać do warsztatu… 

ahchealthenews.com

Handsome man getting bored of tv programs

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply