Facet pił 2 litry coca-coli dziennie! Zobacz, jak to wpłynęło na jego zdrowie!

George Prior postanowił wykonać eksperyment i przetestować na sobie działanie coca-coli. Każdego dnia wlewał w siebie 10 puszek tego napoju. Po miesiącu otrzymał rezultaty, które powinny być przestrogą dla wszystkich smakoszy tego napoju!

Większość z nas wierzy, że to śmieciowe jedzenie rujnuje nasze zdrowie – frytki, hamburgery i smażone w głębokim tłuszczu skrawki mięsa. Jednak cola, w której jest mnóstwo cukru, też bardzo źle wpływa na nasz organizm.

1


Gdy George rozpoczął eksperyment, ważył 76 kilogramów. Nie zmienił codziennej diety, dołączył do niej natomiast 10 puszek coli.

2


Zaczął bardzo szybko tyć! Codziennie waga się zmieniała – tu waży już 79,8 kg!

3


ótkim czasie ważył już 85 kilo, a eksperyment nie miał się wcale ku końcowi!

4


Na koniec eksperymentu George ważył 86,2 kg!

6


George przytył 10 kg w miesiąc, nie robiąc nic więcej niż dodanie 2 litrów coli do codziennego menu. To przerażające, że ten napój jest powszechnie dostępny, co więcej – nikt nie nagłaśnia jego szkodliwości! Zmiany w sylwetce widać wyraźnie na zdjęciu!

7

W dwóch litrach coli znajduje się około 100 gramów cukru! To pół szklanki tego słodkiego dodatku… Może warto zatem zamiast po popularny napój sięgnąć po szklankę wody lub soku?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : dose.com


11 komentarzy

  1. Piotr
  2. Eve Clous

Reply