Stanął na krawędzi klifu i zapozował do zdjęcia. To, co stało się potem, totalnie mnie zaskoczyło!

Moda na selfie i niezwykłe zdjęcia wrzucane do sieci pojawiła się całkiem niedawno, ale szybko obiegła cały świat i nie zanosi się, aby miała w najbliższym czasie przeminąć. Ludzie zrobią wiele, żeby zdobyć efektowne zdjęcie i podzielić się nim ze znajomymi na portalu społecznościowym. W końcu dzięki takiej fotce można zdobyć setki lajków, a nawet popularność w sieci – a o to chodzi wielu współczesnym internautom.

Szczególnie popularne, ale i niebezpieczne są selfie i zdjęcia z kategorii EKSTREMALNE. Zrobione w trudnych warunkach, świadczą o niebywałej odwadze (a może bardziej GŁUPOCIE) osób, które decydują się zapozować. O śmiertelnych wypadkach przy próbie zrobienia selfie idealnego przeczytacie chociażby tutaj – 10 osób, które idealne selfie przypłaciły życiem!

Poniższe zdjęcie na pierwszy rzut oka należy również do kategorii ekstremalne, ale jego zrobienie wbrew pozorom wcale nie było takie niebezpieczne. Jak to możliwe?

odwazne-selfie


Poniżej znajdziecie wyjaśnienie zagadki. Obejrzyjcie video, a na pewno zamarzycie o znalezieniu się na miejscu tego chłopaka i innych pozujących tam osób :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply