Szczęka tej dziewczynki przestała rosnąć gdy miała 8 lat. Zobaczcie, jak bardzo zmieniła się po operacjachEllie choć bała się bólu, to bardzo chciała mieć operację szczęki. Jej wygląd był bowiem przyczyną wielu przykrości. Cześć dzieci jej nie akceptowała, wyśmiewała się z niej i jej dokuczała. Cechą dzieci jest absolutna szczerość, więc komentarze rówieśników sprawiały, że dziewczynka czuła się brzydka i się odrzucona w środowisku. Dlatego wiedziała, że musi pokonać trudności, bo efekt działań lekarzy miał odmienić jej wygląd i życie.

Taki profil był powodem drwin ze strony innych dzieci

Ellie Jones (5)


Po roku od pierwszej operacji Ellie znowu trafiła na stół operacyjny. Druga operacja dała końcowy efekt działań chirurgów. Po rehabilitacji jej podróbek wreszcie pasował to twarzy, był proporcjonalny i symetryczny. Ortodonci i dentyści również wywiązali się ze swojej misji podarowania nastolatce pięknego uśmiechu.

Na prześwietleniu widać, jak duża nastąpiła zmiana w układzie kostnym

Ellie-Jones-(9)


Ostatecznie cztery lata od diagnozy i dwa lata od rozpoczęcia leczenia, Ellie zyskała nową twarz, a jej transformacja zaszokowała wszystkich. Efekt jest niewiarygodny i pokazuje wielki kunszt pracy lekarzy, którzy podjęli się trudnego wyzwania. Taki efekt świadczy też o tym, ile musiała wycierpieć Ellie, by się tak zmienić.

Takiego uśmiechu Ellie teraz może pozazdrościć wiele koleżanek

Kolejne fotki na ostatniej stronie.

Ellie Jones (3)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredwon.com

Reply