Rodzice umieścili w internecie to zdjęcie, wielu myślało, że to jakiś żart, dopóki nie poznało jego historii

Kiesy Ellie się urodziła, rodzice martwili się tylko jaki pieluszki kupić. Wszystko zmieniło się, gdy wykryto u niej guza mózgu.  Dziewczynka przez ten krótki czas przeszła 17 operacji, 28 chemioterapii i 42 naświetlania. Jej rodzice mówili, że była dzieckiem, które gdy tylko wybudziło się z kolejnej operacji i już chciało wracać do domu bawić się z siostrą.

 

 

Na początku stycznia Ellie bardzo osłabła, przestała jeść i nie miała na nic sił. Lekarze byli bezradni, pozostało tylko czekać na nieunikniony koniec. Dziewczynka zmarła 15 stycznia, otoczona rodziną. Jej starsza siostra cały czas jej śpiewała ulubioną piosenkę, a rodzice opowiadali o tym, co lubiła.

Mama Ellie pomalowała jej paznokcie i uszyła specjalną sukienkę. Kiedy skremowali ją w kaplicy, rodzice pudełko z jej prochami włożyli w fotelik i zapięli w pasy, nie widzieli innej możliwość podróży dla Ellie.

Napisali też piękny list, który umieścili na stronie Prayers fol Ellie, gdzie komunikowali stan zdrowia małej.  Poruszający list na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply