Rodzice umieścili w internecie to zdjęcie, wielu myślało, że to jakiś żart, dopóki nie poznało jego historii

Powinnaś tu być.  Zrobiliśmy ci niecodzienną urnę. Pokochałabyś ją maleńka. Teraz urny to tylko pudełka. To nie było wystarczające dla ciebie, dlatego udekorowaliśmy pudełko, póki właściwa urna nie dotrze. Wcześniej bałam się, gdy jechałyśmy do domu, ale przypięcie cię w te pasy wdało mi się normalne, chociaż  nic nie jest normalne. Powinnaś tu być. Śmierć jest samolubna, maleńka. Moje serce jest złamane. Czuję ból i rozdarcie. Wiem, że jesteś w lepszym miejscu, a jednocześnie, że nie ma lepszego miejsca niż moje ramiona. 

 

 

Wiem, że jesteś szczęśliwa i nie cierpisz, ale chcę byś tu była. Minęło dwa miesiące odkąd pocałowałam twój policzek po raz ostatni, bawiłam się twoimi włosami. To były dwa miesiące czystej tortury, agonii i rozpaczy. Chcę tylko byś do nas wróciła. By wizyty w szpitalu wróciły i twój uśmiech, żeby wrócił. 

Życie nie jest sprawiedliwe. Wiesz to lepiej niż ktokolwiek. Przyniosłaś mi tyle radości, cieszę się każdym dniem, w którym mogłam powiedzieć, że cię kocham. 

Dziecinko, myśl, że odeszłaś napawa mnie bólem. Chociaż cieszę się, że już nie cierpisz. Będę robiła wszystko, by inne matki nie czuły tego bólu. Mama

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply