Żadna z zaproszonych koleżanek nie przyszłą na jej urodziny. Gdy dowiedziała się o tym aktorka grająca Elsę, szybko zorganizowała niespodziankę dla Leyany

Urodziny są dla dzieci niezwykłym wydarzeniem, ale nie zawsze radosnym.

Z biegiem czasu to mija, ale pierwsze urodziny, kiedy przychodzą koleżanki i koledzy, kiedy wie się, że jest się najważniejszą osobą w pokoju są zawsze niesamowite. Planowanie i oczekiwanie na urodziny jest wielkim przeżyciem dla dziecka. Przygotowanie wszystkiego spada na barki rodziców, którzy muszą odnaleźć gadżety z wybranym bohaterem.

Każde pokolenie dzieci ma swoją ukochaną bajkę i bohatera, z którym się identyfikuje. Dziewczynki kochają księżniczki, które nie tylko mają piękne suknie, ale też walczą coraz częściej o swoje szczęście i rodzinę. Chłopcy wolą bajki o autach i robotach. A przemysł doskonale to wykorzystuje, kiedy do kin weszła bajka „Kraina Lodu” znana tez pod tytułem „Frozen” dziecięcy świat oszalał. Każda dziewczynka chce być Elzą, która ma moc władania zimą.

Piosenki z tej bajki zna każda dziewczynka i chłopiec na świecie, a gadżety, produkty i ciuchy z podobiznami bohaterów bajki znikają z półek. Siedmioletnia Leyana także bardzo lubi Elzę. Niedawno miała świętować z koleżankami i kolegami urodziny. Jednak mimo rozdanych przez nią zaproszeń, nikt się nie pojawił. Dziewczynka miała złamane serce, dzień, na który tak bardzo czekała okazał się najsmutniejszym dniem w jej życiu.

Mama Leyany nie wiedziała jak ją pocieszyć, mówiła jej, że pewnie wiele osób jest chorych i dlatego nie mogły przyjść. Mama dziewczynki podzieliła się tym w mediach społecznościowych. Nie mogła patrzeć jaj jej córeczka wystrojona, w udekorowanym pokoju i przy stole pełnym słodkości czekała na gości. Kiedy wiadomość odczytała  Lindsay Robert, która użyczyła głosu księżniczce w bajce, szybko włożyła strój i pojechała do dziewczynki!

Razem spędziły całe popołudnie, śpiewały piosenki z filmu,  Lindsay opowiadała jej różne bajki i  podarowała prezenty. Uratowała ten dzień i dziecięcą radość małej Leyany, która odzyskała uśmiech. Mały gest ze strony aktorki sprawił, że najgorszy dzień w życiu zmienił się w niezapomniany i radosny.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply