Matka porzuciła go w pudełku po butach, ponieważ był niepełnosprawny. 17 lat później wychodzi na scenę i doprowadza jury do płaczu

Emmanuel Kelly nie miał łatwego życia. On oraz jego brat przyszli na świat w Iraku i zaraz po urodzeniu zostali porzuceni przez matkę. Chłopcy byli niepełnosprawni. Z powodu silnego skażenia terenu wojennego, ich kończyny rozwinęły się nieprawidłowo. Matka nie chciała się nimi dłużej zajmować i zostawiła malutkich braci na pastwę losu. 

Najpierw znaleźli się w sierocińcu, a później wylądowali w domu opieki w Australii, który prowadziła Moira Kelly. Kobieta bardzo ich pokochała. Wiedziała, że niepełnosprawne dzieci potrzebują więcej miłości i wsparcia niż ich zdrowi rówieśnicy.


emmanuel-kelly


Bez wahania ich adoptowała i zapewniła wszystko, czego potrzebowali. Bracia doskonale wykorzystali szansę od losu. Nigdy nie narzekali na swoją niepełnosprawność, tylko stawiali czoła życiowym wyzwaniom. Wierzą w dobrą przyszłość i realizują się w dziedzinach, w których są świetni. Starszy brat Ahmed jest reprezentantem Australii na Igrzyskach Paraolimpijskich, a młodszy Emmanuel ma fantastyczny głos. W 2011 roku wystąpił w „X Factorze”, gdzie podbił serca jurorów i doprowadził ich do łez.

Posłuchajcie jego znakomitego wykonania utworu „Imagine” Johna Lennona.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : DrReaps

Reply