Gdy dowiesz się ile lat ma ta kobieta będziesz w szoku, że można tak wyglądać!

Jeśli kiedykolwiek stwierdziłeś, że jesteś na coś za stary, to lepiej dokładnie przeczytaj ten artykuł! Kiedy masz pasje i chęci, nie przeszkodzi ci wiek. Zwłaszcza gdy chcesz zadbać o siebie i swoją kondycję. Myślisz, że masz słabą przemianę materii, że sadełko wystaje tu i tam, bo to już taki wiek? Nic bardziej mylnego! 

Masz tyle lat, na ile się czujesz. A twoje ciało zrobi wszystko, by żyć dłużej i lepiej. Nie zgadniesz ile ma Ernestine Shepherd! Podpowiem, że zaczęła ćwiczyć, gdy miała – 56 lat!


6Ernestine jest najstarszą kulturystką i uwierzcie, że ta kobieta ze stali skończyła w tym roku 80 lat! Urodziła się 16 czerwca 1936 roku, po 56 urodzinach stwierdziła, że chce zadbać o swoje ciało. Kulturystyka tak ją wciągnęła, że zaczęła brać udział w zawodach.

1


Jaki jest jej sekret? Dyscyplina, determinacja i ciężka praca. Nie ma innej drogi. Codziennie wstaje o 3 rano i biega, tygodniowo nawet 130 kilometrów. Dba też o właściwe odżywianie – je warzywa, owoce, kurczaka i pije dużo wody. Zdradza, że najważniejsze jest, by nigdy nie rezygnować. Zatem, zamiast szukać wymówek, zejdź z kanapy i działaj!

3 5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredpanda.com

Reply