Ci ludzie mieli tylko 10 minut, by spakować się przed ucieczką z domu! Sprawdź, co ze sobą zabrali i zaplanuj własną ewakuację

Przyszłość jest wielką niewiadomą, więc trzeba być przygotowanym na różne ewentualności.

Świat pełen jest konfliktów i niebezpieczeństw. Wojny, zamachy terrorystyczne, kataklizmy, katastrofy ekologiczne czy epidemie nowych chorób to globalne zagrożenia, które niespodziewanie mogą dotknąć miejsca, gdzie teraz żyje się dostatnio i spokojnie. Warto mieć tego świadomość i być przygotowanym na różne kryzysowe sytuacje.

Ludzie na co dzień martwią się tym, co zrobią na obiad, skąd wezmą pieniądze na remont łazienki czy kiedy dostaną awans w pracy. Oczywiście przejmowanie się takimi kwestiami jest normalne, bo z nich składa się życie, ale warto czasem pomartwić się również o naprawdę poważne zagrożenia.

Wojna czy katastrofa ekologiczna może zmusić człowieka do nagłego opuszczenia swojego domu z myślą, że już nigdy do niego nie wróci. Stanięcie w obliczu takiej sytuacji jest dramatem, ale emocje i strach nie mogą nas sparaliżować, bo trzeba zachować spokój i myśleć racjonalnie, aby zapewnić sobie przetrwanie.

O sprawdzenie, co zwykli ludzie wzięliby ze sobą w czasie nagłej ewakuacji, pokusiła się pewna pani fotograf z Rosji. Koniecznie odwiedźcie kolejne strony i sprawdźcie, co uwiecznił jej obiektyw.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : incrivel.club, pikabu.ru

Reply