7 błędów popełnianych przy nakładaniu eyelinera. Ile z nich popełniasz?

Czarna kreska nad okiem nie wychodzi z mody, ale nie każda kobieta ma cierpliwość, by ją robić.

Kreska na powiece pozwala ładnie wymodelować oko, optycznie je powiększyć. Wiele kobiet kocha eyeliner, bo kiedy już  się nauczysz jak się nim posługiwać, malowanie się jest łatwe i przyjemne. Jednak nim to nastąpi, wiele kobiet się poddaje, bo wejście we wprawę trochę zajmuje, a zamiast upragnionego kociego oka ma się pandę.

Do tego dochodzi jeszcze kwestia, by na obu oczach była taka sama kreska, co nie jest łatwe. Jednak nie jest niemożliwe do wyuczenia. Od wieków moda na kreskę nad okiem była obecna. Dłuższa bądź krótsza, czarna i kolorowa, przygaszona i świecąca. Od kącika oka po skroń… Dzięki wyeliminowaniu przedstawionych przez nas błędów będziesz zachwycać swoim kocim okiem.

https://twitter.com/itzhaylsss/status/615424560763015168

7 błędów nakładanie eyelinera – wyeliminuj je już dziś

1. Błąd: za gruba i ciężka linia dolnych rzęs

Nakładanie ciemnej i grubej kreski na dolną linię rzęs jest ryzykowne. Nawet duże oczy wyglądają wtedy na małe i zmęczone, a przede wszystkim smutne. Jeśli chcesz podkreślić dolną linię rzęs, wybierz delikatniejszy kolor – ciemnozielony lub niebieski. Możesz też zrobić kreskę jasnym kolorem, który sprawi, że oko wyda się większe.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : cleverly.me

Reply