Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co dzieje się z kontem na Facebooku po śmierci użytkownika? Sprawdźcie, jakie opcje w tym zakresie oferuje portal

Status „In memoriam” sprawia, że profil nadal istnieje na portalu i służy bliskim zmarłego do wspominania jego osoby. Treści na takim koncie nie są w żaden sposób zmieniane czy usuwane. Nikt się też na taki profil nie może się zalogować, nawet jeśli zna hasło ustanowione niegdyś przez zmarłego użytkownika. Taki profil nie jest już też polecany jako sugerowany znajomy.

Opcja 2: pełnomocnik konta

Kolejna opcja oferowana przez portal zakłada możliwość ustawienia pełnomocnika konta, który będzie nim dalej zarządzał. Na takim profilu po zalogowaniu u można publikować wpisy i zdjęcia. Opcję można włączyć w ustawieniach bezpieczeństwa konta.

Opcja 3: całkowita kasacja

Wielu osobom zachowywanie kont osób zmarłych wydaje się dziwne i niesmaczne. Zwolennicy takiego stanowiska mogą więc całkowicie skasować swój profil. Wystarczy, że w zabezpieczeniach wybiorą odpowiednią opcję, a kiedy umrą i Facebook zweryfikuje informację o zgonie, to ich konto zostanie całkowicie skasowane.

A może marzycie o tym, by wasze konto po śmierci wciąż tętniło życiem? Dla takich osób Facebook oferuje specjalną aplikację… Szczegóły na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wittyfeed.me, facebook.com

Reply